AKR

Jeśli zdecydujesz się wspierać nas 100 zł miesięcznie na Patronite byśmy dalej pisali darmowe ebooki i tworzyli wykłady na YT i opiekowali się grupami na FB – w zamian dołączę Cię do klubu AKR gdzie czeka na Ciebie jeszcze więcej wiedzy, kontakt bezpośrednio ze mną i vip-owskie oferty i zniżki.

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w AKR lub jesteś tu, bo myślisz nad wsparciem tego co robimy – pomyślałem, że najlepiej będzie jeśli osobiście odpowiem na pytania, które warto sobie zadać. Szczególnie jeśli zastanawiasz się nad tym, czy AKR to warsztaty z redukcji tkanki tłuszczowej na ketozie. Zapraszam.

Co to jest AKR?

Jest to tajna, zamknięta grupa na Facebook-u, w której znajdziesz program wraz z wykładami dotyczący redukcji tkanki tłuszczowej i rekompozycji składu ciała na ketozie wraz z gotowymi pomocami (nie tylko jadłospisami), a także wsparcie i bliski kontakt ze mną. Oprócz redukcji i rekompozycji na keto, znajdziesz również stale rosnącą bazę wiedzy o zagadnieniach z pogranicza ketozy i przede wszystkim społeczność wspaniałych ludzi tworzących atmosferę wsparcia i rozwoju. Coś takiego jak niezależna, polska keto firma w tych czasach jest w ogóle możliwa tylko dzięki wsparciu finansowemu, dlatego AKR jest jednocześnie moim wyrazem podziękowania dla Ciebie za wsparcie finansowe. Telegraficznie to wszystko. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, czytaj dalej.

Na początku Advanced Keto Resolution było małym projektem – warsztatami online – redukcji tkanki tłuszczowej na keto dla osób, które znają podstawy. Ale gdy doświadczenia, perspektywy, informacje, inspiracje, przemiany pomnożysz przez czas liczony w latach – ten sam projekt zmienia się, rozwija, rośnie. Dojrzewa.

Czym zatem jest AKR?

 

Advanced Keto Resolution w tym momencie może być zarówno doraźnym uzupełnieniem Twojej wiedzy – ale może być również społecznością i przestrzenią w której poznasz perspektywy, których nie da się “odzobaczyć”, może być miejscem, które pomoże realnie zmienić te nawyki, które mogą negatywnie wpływać na jakość Twojego życia. A między tymi biegunami – masz jeszcze całe spektrum innych możliwości. I wybór. Ponieważ dzięki uporządkowaniu wiedzy w formie konkretnych wykładów, które tworzą moduły, zaś te składają się na program nauki, w połączeniu z modelem subskrypcyjnym – to wszystko sprawia, że uzyskujesz dostęp do wszystkich zasobów i jednocześnie to Ty decydujesz jak długo i w jakim stopniu będziesz uczestniczył/a w społeczności AKR. Dlatego obecnie zrobienie formy na keto – w AKR to w zasadzie dopiero początek.

Zasoby – w postaci plików, filmów, wykładów, dyskusji, interakcji live – do których możesz sięgnąć w dowolnej chwili w grupie AKR to między innymi:

» Moduł: Metoda AKR

» Moduł: Spalacze tłuszczu

» Moduł: Zdrowie i styl życia

» Moduł: Trening

» Moduł: Laboratorium

– złożone z lekcji i etapów.

Oprócz modułów edukacyjnych i nauki na własną rękę, możesz również liczyć na wsparcie: zarówno w formie dyskusji, czy możliwości zadawania pytań (w AKR nie ma złych pytań), ale także w formie konkretnych, gotowych do użycia materiałów.

Uczestnictwo, które jest płatne, gwarantuje, że świadomie dołączasz do AKR i traktujesz to poważnie.

To jeden z powodów, dzięki którym możemy rozwijać to miejsce w profesjonalny i poważny, a jednocześnie przyjazny i życzliwy sposób.

Udział w AKR – ważne informacje

 

1. Jak działa model subskrypcyjny?

Model subskrypcyjny oznacza, że sam(a) decydujesz o czasie uczestnictwa w AKR. Dzięki temu już od pierwszej opłaty członkowskiej uzyskujesz pełny dostęp i możesz realnie sprawdzić, czy oferowane zasoby i możliwości rezonują z Tobą. Jeśli tak – wciąż decydujesz o tym jak długo chcesz uczestniczyć w AKR, a jeśli nie – możesz zrezygnować z dalszego opłacania swojego abonamentu. Możesz zdecydować, czy chcesz nabyć samą wiedzę i narzędzia bazowe i odejść, czy zostać na dłużej i działać w grupie i otrzymywać nowe materiały i pracować nad zagadnieniami, które wymagają dłuższej pracy.

 

2. Jaka jest cena miesięczna za udział w AKR?

100 zł / miesiąc

Cena za miesięczne członkostwo w AKR (pełny dostęp do wszystkich zasobów) wynosi 100 zł. Płatność jest dokonywana poprzez serwis ·Patronite· Wystarczy zalogować się na ten serwis, wybrać i ustalić okres płatności. Istnieją różne opcje płatności – w tym automatycznie odnawiane. W przypadku problemów – jesteśmy do dyspozycji na sklep@dobropolski.com

 

3. Czy istnieją dodatkowe benefity?

Tak. Po pierwsze, każdy Akrobata i Akrobatka ma również pełny dostęp do zasobów w Strefie VIP (opracowania z nowej książki). Po drugie, otrzymujesz również przypisany dla swojego konta na sklepie najwyższy możliwy rabat w wysokości 13.4% na nasze produkty, który dodatkowo łączy się z dynamicznym obniżaniem ceny w przypadku zakupu większej liczby sztuk danego produktu. Po trzecie, jeśli istnieją lub miałyby istnieć nieoficjalne produkty lub wydarzenia – AKR w pierwszej kolejności otrzyma zarówno informację, jak i specjalne opcje.

 

4. Czyli jak w praktyce dołączyć do AKR?

Chcę uniknąć potrzeby, byś zakładał(a) kolejne konto na kolejnej stronie, by wziąć udział w AKR, dlatego funkcjonujemy w serwisie, z którego i tak korzysta większość z nas, czyli na Facebooku. W praktyce po opłaceniu członkostwa na ·Patronite· (na który możesz zalogować się swoim kontem z Facebook), wystarczy, że odnajdziesz nas na Facebook i klikniesz “dołącz do grupy”, dokładnie pod tym adresem: ·AKR – Advanced Keto Resolution· I już.

 

5. A jeśli będę chciał(a) zrezygnować z dalszego uczestnictwa?

Wystarczy, że anulujesz subskrypcję w ·Patronite· W ciągu 48 h od wygaśnięcia okresu ważności Twojej subskrypcji, wszystkie formalności (w tym członkostwo w AKR i w/w benefity) zostaną zdezaktywowane. I nie – nie zadajemy pytań, nie próbujemy namawiać – nic z tych rzeczy. :) Oczywiście jeśli chcesz, możesz do mnie napisać, ale nie musisz tego robić.

Do serwisu Patronite: link

Do grupy AKR: link

Gdy będziesz gotów i gotowa – do zobaczenia w AKR.

Skomentuj, zapytaj, napisz