KETO BHB 400 g

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 249,00 zł 249.00
quantity szt.

Opis

Z dumą informujemy, że w 2017 roku, Dobropolski.com wprowadza na polski rynek BHB.

Baza informacji dot. ciał ketonowych będzie stale się rozwijać. Dajemy gwarancję, że w Europie i prawdopodobnie na całym świecie, nasz produkt stanowi najbardziej ekonomiczny wariant w stosunku ilość BHB : cena za opakowanie.

Polecamy sprawdzać nie tylko ceny produktów zawierających BHB na rynku, ale również wielkość dawek sugerowanych przez producenta, a dodatkowo - zawartość czystego BHB w dawce, po odjęciu zawartości soli mineralnych. Dzięki tej prostej kalkulacji będzie widoczna cena w przeliczeniu za 1 g BHB.

W naszym przypadku opakowanie za 249 zł zawiera 20 dawek, a w każdej znajduje się 11.7 g czystego BHB, co daje 234 g czystego BHB w całym opakowaniu.

 

249 zł / 234 g to 1.064 zł za 1 g BHB.

 

Kupując u nas, oprócz samego produktu:

- otrzymujesz darmowy dostęp do stale rozwijającej się, szczegółowej bazy danych na temat BHB

- poradnik stosowania tego związku,

- także darmową wysyłkę

Ponadto wspierasz polski biznes i naszą drobną firmę, dzięki czemu możemy rozwijać się dalej. I za to jesteśmy bardzo wdzięczni!


Dzięki doświadczeniu minionej dekady, Dobropolski.com wzbogaciło skład suplementu o magnez (w formie cytrynianu magnezu, dostarczającego 250 mg jonów magnezu w jednej dawce) oraz kwasy organiczne w celu wyrównania możliwych dysproporcji w gospodarce mineralnej związanej z suplementacją soli beta-hydroksymaślanu, a także poprawiając rozpuszczalność i wchłanialność ketonów po ich spożyciu.

WARIANT O SMAKU POMARAŃCZOWYM: jedyną różnicą jest obecność naturalnego aromatu pomarańczowego oraz naturalnego związku słodzącego (stevia extract).

ZANIM KUPISZ, PRZECZYTAJ PRZEWODNIK: https://dobropolski.com/blog/przewodnik-stosowaniu-bhb/

Artykuły:

1. Właściwości BHB, cz.1: AMPK, NLPR3 oraz właściwości przeciwzapalne: 

https://dobropolski.com/blog/wlasciwosci-cial-ketonowych-1/

2. Właściwości BHB, cz.2: SIRT, właściwości przeciwzapalne oraz epigenetyczne:

https://dobropolski.com/blog/wlasciwosci-cial-ketonowych-2/

3. Właściwości BHB, cz.3: BDNF oraz praca mózgu:

https://dobropolski.com/blog/wlasciwosci-cial-ketonowych-3-bdnf/

4. Współczynnik GKI:

https://dobropolski.com/blog/ketoza-kliniczna-gki/

5. Właściwości BHB, cz.4: GRP41, układ współczulny:

https://dobropolski.com/blog/gpr41/

Keto BHB zostało przebadane przez niezależne laboratorium Hamilton

 

Egzogenny BHB odnajduje swoje zastosowanie głównie w dwóch kierunkach: wśród elitarnych sportowców, szczególnie w okresie około-treningowym ze względu na, m.in., zmniejszenie zapotrzebowania na tlen, wsparcie mitochondriów dodatkowym substratem energetycznym, ochronę układu nerwowego przed hipoglikemią. Drugim kierunkiem jest kontekst zdrowotny, wynikający z przeciwzapalnych, neuroprotekcyjnych, neurotroficznych oraz prokognitywnych właściwości BHB.

Ponadto, spożycie BHB może być wykorzystane do przyspieszenia indukcji ketozy odżywczej i/lub minimalizowania nieprzyjemnych odczuć w pierwszych etapach keto-adaptacji. Właściwie wykorzystany, egzogenny BHB będzie potężnym sojusznikiem w optymalizowaniu ketozy w rozmaitych kontekstach: od sportowych, po zdrowotne.

Z wielką dumą oraz przyjemnością pragniemy podkreślić: baza informacji, jaką oferujemy w zakresie BHB dopiero się rozwija.

© Dobropolski.com 2017 ©

Opinie o produkcie (2)

24 października 2017

Znakomity produkt. Używam przed snem lub przed treningiem. Wariant o smaku pomarańczowym smakuje jak oranżada.

17 listopada 2017

A kiedy będzie smak naturalny?

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl