Dawid Dobropolski

Miło mi Cię poznać.

Od 2016 roku jestem zawodowo związany z rynkiem zdrowia, gdy wydałem pierwszą wówczas polską publikację pt. "Ketoza". Znam ten świat od podszewki i rozumiem potencjalne możliwości oraz zagrożenia dla odbiorców tego modelu odżywiania.


Wraz z Anią Gudan prowadzę poradnię dietetyczną, a sam od 2016 roku prowadzę również grupowe warsztaty online z kształtowania sylwetki, które wówczas nazywały się AKR (Advanced Keto Resolution). Jest to coś, w czym się specjalizuję od ponad 6 lat. Bazuję na sztuce EBM, a więc stosuję tylko te rozwiązania, które mają solidne podstawy naukowe, działają, są zdrowe i wolne od subiektywizmu i uprzedzeń. Oprócz pracy zawodowej, znam proces kształtowania zdrowia oraz sylwetki z autopsji. Doskonale wiem jak to jest mieć sporą nadwagę, jak to jest zrobić świetną sylwetkę i jak to jest ją stracić, a następnie odzyskać i nawet przebić poprzedni rekord. Nie jestem teoretykiem. Nie jestem celebrytą. Pomaganie ludziom w kształtowaniu sylwetki i w skutecznym zastosowaniu diety keto to mój nomen omen, kawałek chleba.


Oprócz bezpośredniej pracy z ludźmi, opracowałem kilka specjalistycznych suplementów dla osób stosujących dietę ketogeniczną, prowadzę niezależne wydawnictwo oraz kameralną keto kawiarnię w Szczecinie.

Zapraszam Cię do sprawdzenia oferty współpracy, jak również do obserwowania moich social mediów, gdzie przekazuję wiedzę i jestem do dyspozycji.