Jest zima, początek 2016.

Trzymany w rękach zarys książki, która zmieni wszystko.

 

Trzy miesiące później Dawid bierze w ręce swoje dziecko, Ketoza – Wejdź na wyższy poziom. I czuje, że teraz zacznie się na poważnie.

 

Jednocześnie z książką, Dawid prowadzi bloga, którego zaczyna czytać coraz więcej ludzi. Zawiązuje się społeczność. Próbując odnaleźć się w zupełnie nowej roli – teraz jest odpowiedzialny za swoją społeczność oraz za firmę i za to, co chce reprezentować.

 

Prowadzi go pasja, marzenie, by to co robi było wartością dla innych – oraz wola, by żyć po swojemu.

 

Tak mijają ponad 4 lata ciężkiej, wartościowej, ważnej pracy, w której wraz z Dawidem, jako zespół, musieliśmy być odważni, wielokrotnie robiąc coś, czego nie mogliśmy nauczyć się od innych, bo zwyczajnie nikt inny tego nie robił.

 

W całej tej podróży, w tym niezwykłym procesie, który nas zmienia i wzmacnia, ukuliśmy własne standardy i kodeks, którym się kierujemy.

 

Robimy keto od lat, ponieważ wierzymy w drogę, którą idziemy i w której wejście na wyższy poziom jest nie tylko naszym celem. Społeczność, której dziś jesteśmy już tylko niewielką częścią – ma ten sam cel. Miarą naszej wartości jest Twoje wejście na wyższy poziom. Pasja i doświadczenia są tym, co nas stworzyło, a ta społeczność, my razem, dając w nas wiarę, powołaliśmy do istnienia firmę, którą dziś widzisz.

 

Jesteśmy przy Tobie od wtedy i chcemy być dalej. Do końca.

 

Dobropolski.com