O nas

Dostarczamy profesjonalne keto produkty dla polskiej społeczności.

Ale zacznijmy od początku…

 

Nazywam się Dawid Dobropolski i witam Cię w Dobropolski.com – miejscu z ponad 5-letnią historią. Wszystko zaczęło się od książki Ketoza, którą wydałem w 2016 roku. Ta firma powstała po to, bym mógł spełnić to marzenie. Ale czasami jedno marzenie tworzy nowe. Książkę czyta coraz więcej ludzi, zawiązuje się społeczność KetON, zaczynamy tworzyć własną, polską i niezależną markę suplementów, kawy i żywności dedykowanej dla społeczności keto w Polsce.  Jako pierwsi eksplorujemy nieznane tereny, m.in. w 2016 wprowadzamy egzogenne ciała ketonowe jako polska marka.

 

W 2021 roku, oprócz działalności wydawniczej, kolejnych książek, konsultacji, szkoleń i ogólnodostępnej wiedzy na blogu, czy w mediach społecznościowych, dojrzewa kolejne marzenie – poradnia dietetyczna keto, którą nazwaliśmy: Chodź na Keto. Powstaje Drużyna świetnych fachowców, ale przede wszystkim wspaniałych ludzi, którzy pomagają wchodzić na wyższy poziom tym, którzy chcą spróbować ketozy. W chodznaketo.pl tworzymy spersonalizowaną dietę keto.

 

Pozwól, że Cię oprowadzę:

  • Sklep tutaj znajdziesz nasze produkty. W menu możesz skorzystać z kategorii. W niektórych produktach mamy specjalne zniżki – im więcej zamówisz, tym większy rabat.
  • Dietetyk strona przekierowuje do naszej poradni dietetycznej.
  • Współpraca szukasz oferty hurtowej? To jest strona dla Ciebie. Szukasz wydawcy, który wyda Twoją książkę? Ta strona jest dla Ciebie. Prowadzisz podcast i chcesz żebym wziął w nim udział lub poprowadził gościnne szkolenie? Ta strona jest dla Ciebie.
  • Konsultacje jeśli chcesz umówić się na godzinną wideo rozmowę.
  • Szkolenia to kategoria warsztatów i szkoleń online. Oprócz udziału na żywo, szkolenia są nagrywane i masz dostęp do nagrań.
  • Wiedza inaczej blog. Znajdziesz tutaj moje artykuły – niektóre sięgają do 2015 roku.
  • Aktualności ta strona przekieruje Cię na mojego fanpage’a. Jeśli jesteś już na Facebook-u, możesz dołączyć również do KetON i zaobserwować profil firmowy. Jesteśmy również na Instagramie.

 

Zostawiam również dwa adresy mailowe:

  • w sprawach osobistych pisz bezpośrednio do mnie: dawid@dobropolski.com
  • w sprawach zamówienia pisz do Pawła: sklep@dobropolski.com

 

Rozgość się, korzystaj, działaj. Jesteśmy w kontakcie.

 

Wszystkiego dobrego.

Dawid Dobropolski