Zacznij od wiedzy, którą tworzymy dla Ciebie za darmo

 

Bez pobierania Twojego maila, bez zbędnej kombinacji.

Pobierz, korzystaj, wejdź na wyższy poziom. Po prostu.

Darmowy e-book Masterclass

Darmowy e-book Gastronomy

Darmowy Jadłospis Keto 14 Dni

A jeśli wolisz rozszerzoną wersję drukowaną

Ponad 400 stron kompendium o keto

Promocja

Keto Książka ‘KetON Gastronomy’

69,00  56,00 

 

+  Edycja rozszerzona – 450 stron

+  Zawiera “Ketoza – Jak zacząć?”

+  Multum zdrowych posiłków keto

 

KetON Gastronomy

To najnowsza pozycja naszego Wydawnictwa, której autorkami są Anna Gudan i Sabina Sztuba.

 

Edycja rozszerzona

Najważniejsze informacje i wskazówki o ketozie i diecie ketogenicznej oraz kilkaset stron z przepisami keto. Wszystko starannie opracowane przez duet dietetyczno-biotechnologiczny, który połączyła pasja do zdrowia, kuchni i ketozy.

 

DARMOWA WYSYŁKA W POLSCE OD 250ZŁ

Na stanie

Ponad 400 stron kompendium o keto

Edycja limitowana

Jeśli istnieje pozycja, od której warto zacząć całą przygodę bez wchodzenia w skomplikowane mechanizmy biochemiczne; pozycja, która koncentruje się na prostym i praktycznym nauczaniu podstaw, rozwianiu mitów i ochronie przed błędami i która w dodatku zawiera w sobie kilkaset przepisów starannie opracowanych przez kobiecy duet biotechnologiczno-dietetyczny – to jest to właśnie KetON Gastronomy. 450 stron skondensowanej ketozy; po prostu – sztuka i nauka keto od kuchni.

Masterclass

Ketoza – jak zacząć?

 

W tej części znajdziesz najważniejsze informacje o tym czym jest ketoza i dieta ketogeniczna, jak się za to zabrać, o czym pamiętać, co suplementować, jakie badania robić, jakich błędów nie popełniać, jak dostosowywać keto do różnych kontekstów.

Gastronomy

Zdrowa kuchnia keto

 

Podstawy komponowania diety ketogenicznej, wyposażenie kuchni, jak inteligentnie przetwarzać żywność i z czego korzystać w swoich ketogenicznych kulinariach to tylko część informacji, które znajdziesz w części Gastronomy.

Przepisy

Keto inspiracje

 

W trzeciej części znajdziesz setki przepisów keto w ośmiu działach tematycznych: od najbardziej klasycznych śniadań, przez szybkie i zdrowe posiłki, po wykwintne desery, koktajle i wiele innych inspiracji opatrzonych wysoko-formatową fotografią.

Połączenie dwóch opracowań: KetON Masterclass + KetON Gastronomy, które w wersji papierowej jest dodatkowo znacznie rozszerzone.

 

Kompletne wprowadzenie w ketozę, które poprowadzi Cię od samego początku: od adaptacji, badań, protokołów i podstaw, aż po kulinarne inspiracje i dobrą praktykę gastronomiczną. To książka, która porządkuje informacje i wprowadza w całą tematykę w sposób zrozumiały – coś, co możesz podarować komuś, kto chce zacząć, ale nie wie jak się za to zabrać.

Ilość stron

450

Wydawnictwo

Dobropolski

Wydanie

I, 2020

SKU: preorder Kategoria: Tagi: , ,