Warsztaty Online

Oszczędź czas, pieniądze, zdrowie, nerwy i wybierz sprawdzoną drogę.

Redukcja

4-miesięczne warsztaty z redukcji tkanki tłuszczowej, w których skutecznie schudniesz i uporządkujesz swoją wiedzę z moim wsparciem, wiedzą i regularnym kontaktem. To skuteczna metoda, która zmieni Cię bezpowrotnie.

Masa na Keto

1-miesięczne warsztaty ukierunkowane na budowę masy mięśniowej na keto, w których nauczę Cię jak dostosować dietę keto oraz treningi tak, by skutecznie urosnąć, wbrew obiegowym mitom, że na keto jest to niemożliwe.

Masterclass of Lipids

Poziom I, II, III

Masterclass of Lipids

Kompleksowe i specjalistyczne szkolenie VOD z cholesterolu i lipidogramu z ukierunkowaniem na dietę keto.

Przejdź na platformę szkoleniową Masterclass, na której czekają na Ciebie 3 poziomy solidnej, fachowej i wiarygodnej nauki. Poziom trzeci, to Masterclass of Lipids, który jest dostępny w wersji podstawowej oraz profesjonalnej z certyfikacją.

Opinie

O mnie

Od 2016 roku jestem zawodowo związany z rynkiem zdrowia, gdy wydałem pierwszą wówczas polską publikację pt. "Ketoza". Znam ten świat od podszewki i rozumiem potencjalne możliwości oraz zagrożenia dla odbiorców tego modelu odżywiania. Wraz z Anią Gudan prowadzę poradnię dietetyczną, a sam od 2016 roku prowadzę również grupowe warsztaty online z kształtowania sylwetki - wtedy nazywały się AKR (Advanced Keto Resolution). Jest to coś, w czym się specjalizuję od ponad 6 lat. Bazuję na sztuce EBM, a więc stosuję tylko te rozwiązania, które mają solidne podstawy naukowe, działają, są zdrowe i wolne od subiektywizmu i uprzedzeń. Oprócz pracy zawodowej, znam proces kształtowania sylwetki z autopsji od wielu lat. Nie jestem człowiekiem, który urodził się z kaloryferem na brzuchu. Doskonale wiem jak to jest mieć sporą nadwagę, jak to jest zrobić świetną sylwetkę i jak to jest ją stracić, a następnie odzyskać i nawet przebić poprzedni rekord. Nie jestem teoretykiem. Nie jestem celebrytą. Pomaganie ludziom w kształtowaniu sylwetki to mój nomen omen, kawałek chleba.