Warsztaty Online

Oszczędź czas, pieniądze, zdrowie, nerwy i wybierz sprawdzoną drogę.

Redukcja

4-miesięczne warsztaty z redukcji tkanki tłuszczowej, w których skutecznie schudniesz i uporządkujesz swoją wiedzę z moim wsparciem, wiedzą i regularnym kontaktem. To skuteczna metoda, która zmieni Cię bezpowrotnie.

Masa na Keto

1-miesięczne warsztaty ukierunkowane na budowę masy mięśniowej na keto, w których nauczę Cię jak dostosować dietę keto oraz treningi tak, by skutecznie urosnąć, wbrew obiegowym mitom, że na keto jest to niemożliwe.

Opinie

O mnie

Od 2016 roku jestem zawodowo związany z rynkiem zdrowia, gdy wydałem pierwszą wówczas polską publikację pt. "Ketoza". Znam ten świat od podszewki i rozumiem potencjalne możliwości oraz zagrożenia dla odbiorców tego modelu odżywiania. Wraz z Anią Gudan prowadzę poradnię dietetyczną, a sam od 2016 roku prowadzę również grupowe warsztaty online z kształtowania sylwetki - wtedy nazywały się AKR (Advanced Keto Resolution). Jest to coś, w czym się specjalizuję od ponad 6 lat. Bazuję na sztuce EBM, a więc stosuję tylko te rozwiązania, które mają solidne podstawy naukowe, działają, są zdrowe i wolne od subiektywizmu i uprzedzeń. Oprócz pracy zawodowej, znam proces kształtowania sylwetki z autopsji od wielu lat. Nie jestem człowiekiem, który urodził się z kaloryferem na brzuchu. Doskonale wiem jak to jest mieć sporą nadwagę, jak to jest zrobić świetną sylwetkę i jak to jest ją stracić, a następnie odzyskać i nawet przebić poprzedni rekord. Nie jestem teoretykiem. Nie jestem celebrytą. Pomaganie ludziom w kształtowaniu sylwetki to mój nomen omen, kawałek chleba.