Konsultacje

Konsultacje są dla Ciebie, jeśli nie masz czasu na zdobycie wiedzy i narzędzi.

Albo jeśli chcesz rozwiać swoje wątpliwości.

Albo uporządkować to co wiesz w swoją własną praktykę.

Ketoza. MetFlex. Zimno. Chronobiologia.

Taka konsultacja to skondensowane i prywatne “szkolenie” z tych wszystkich dziedzin.

Maksymalnie praktyczne i konkretne. Zwykle trwa około 60 minut.

Umów się w kalendarzu, który widzisz powyżej – po wybraniu terminu, przejdź dalej, a pojawi się kilka okien do uzupełnienia swoich danych kontaktowych, a także do zrealizowania płatności za konsultację. Na końcu otrzymasz ode mnie maila, który potwierdzi rezerwację oraz wskaże sposób komunikacji. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek problemów, albo potrzeby konsultacji w terminach, których nie ma w kalendarzu albo jeśli preferujesz płatność przelewem – po prostu napisz do mnie maila, dawid@dobropolski.com

 

Cena

Z powodu kryzysu ekonomicznego i trudnej sytuacji dla wielu z nas, obniżyłem cenę konsultacji – obecnie wynosi 600 280 PLN brutto. Spotykamy się na około 60 minut, a później otrzymujesz ode mnie jeszcze dodatkowe informacje.

Co warto wiedzieć zanim zarezerwujesz:

Dla kogo są konsultacje?

Masz firmę i czujesz lub widzisz, że coś wymaga poprawy, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Fachowa porada prawna lub biznesowa pomoże Ci ustalić co, gdzie i jak. Chcesz kupić sprzęt nagraniowy do swojego studia? Opinia co kupić, a w co nie warto inwestować – pozwoli Ci dokonać właściwego zakupu, produkować realny efekt i uniknąć przepłacania i frustracji.

 

Dokładnie tak samo wygląda konsultacja doradcza ze mną. Przychodzisz z pytaniami i wątpliwościami, a wychodzisz z konkretnym drogowskazem, bez pułapek i lawirowań. Może jesteś na keto, które na początku działało dość nieźle, ale od jakiegoś czasu nie widzisz ani efektów wizualnych, ani różnicy w samopoczuciu. Być może od początku jest nie tak, jak to sobie wyobrażałeś. Ilość porad w internecie zamiast pomagać, zwiększa poziom frustracji i dezorientacji. Słowem, jest sytuacja z którą się szarpiesz i czujesz, że istnieje lepszy, efektywniejszy sposób. W ciągu godziny dostaniesz ten sposób. Podpowiem Ci istniejące i sprawdzone rozwiązania, pokażę narzędzia, które po prostu działają, pomogę Ci rozprawić się z tymi założeniami, które sabotowały Twoje postępy, by więcej do nich nie wracać.

 

Komu i jak nie pomagam

Konsultacja nie jest stałym prowadzeniem, ani przeprowadzaniem procesu terapeutycznego u pacjenta. Nie pomagam osobom chorym, cierpiącym na określone jednostki chorobowe. Nie pomagam w SIBO, ani w PCOS, ani w epilepsji i innych chorobach. Wymaga to bowiem kompleksowej i długotrwałej opieki, pogłębionej diagnostyki, regularnej i ścisłej współpracy, a w wielu przypadkach również dietoterapii skrojonej na miarę oraz dużej dostępności czasowej z mojej strony. Nie oferuję takich usług. Na podobnej zasadzie nie zajmuję się prowadzeniem sportowców zawodowych, niemniej w kwestiach doradczych pozostaję do dyspozycji.

Jak wyglądają konsultacje?

Spotykamy się na komunikatorze typu Skype. Link do spotkania dostaniesz w mailu po dokonaniu i opłaceniu rezerwacji. W razie problemów lub niestandardowych sytuacji, po prostu daj mi wcześniej znać po dokonaniu rezerwacji.

 

Przykładowe problemy, z którymi się konfrontujemy:

1. Dawid, opowiem Ci trochę o sobie i swojej diecie i chciałbym zrozumieć dlaczego nie chudnę.

2. Jak to jest z tymi nasyconymi na ketozie i na czym w końcu mam bazować w swojej diecie, na jakich tłuszczach?

3. Jak zrobić tak, by mieć więcej białka i węglowodanów i wciąż być w keto?

4. Jak mogę ustawić sobie protokół postów w sposób efektywny i rozsądny?

5. Jak zorganizować sobie dzień zgodnie z chronobiologią i dietą keto?

6. Jak wycisnąć maksymalny potencjał z ketozy w aspekcie treningów?

7. Jak w tym wszystkim sprawnie i skutecznie ogarnąć zakupy i kuchnię? 

8. Jakie elementy biohackingu rzeczywiście warto włączyć w moim przypadku?

9. Czy warto / opłaca się kupić produkt X lub usługę Y, którą Z obecnie poleca?

 

Co otrzymasz?

60 minut merytorycznej rozmowy ze mną, w trakcie której sprawnie rozpoznamy Twoje potrzeby i problemy, tak byś po rozmowie wiedział dokładnie co robić, a czego unikać.

 

Czego nie otrzymasz?

Żeby nie było nieporozumień – nie jestem dietetykiem i nie rozpiszę Tobie diety keto, w postaci jadłospisu z listą zakupów, sposobem przygotowania, ważeniem i liczeniem poszczególnych składników. Nie będę też Ciebie pilnował, ani sprawdzał, czy przestrzegasz zaleceń. Nie uważam zresztą, aby jedno lub drugie było Tobie potrzebne, jeśli NIE jesteś osobą chorą. 

 

Możesz przyjść z tym co masz, a ja doradzę Ci jak manewrować swoją dietą, co (nie) powinno znajdować się w Twojej keto kuchni i jak podchodzić do posiłków w zależności od Twojej aktualnej sytuacji i wyznaczonego celu – na przykład redukcji tkanki tłuszczowej. Dostaniesz ode mnie sprawdzoną wiedzę w formie skondensowanych, praktycznych wskazówek – od zakupów, przez kuchnię, po trening i środowisko. Chodzi o to, żeby rozpoznać te czynniki i sprawić, by zamiast Tobie przeszkadzać, zaczęły dla Ciebie pracować. I bardzo szybko przekonasz się dlaczego moje podejście dla osób w przedsionku jest właśnie takie: tyle ile trzeba i bez zbędnego kombinowania i strategizowania.

MASZ PYTANIA?

Napisz na dawid@dobropolski.com 

 

I widzimy się niedługo.

Usługa konsultacji nie jest poradą lekarską, ani zdrowotną i nie służy do diagnozowania, ani leczenia chorób.

Usługa konsultacji ma wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny.

Skorzystanie z tej usługi jest równoznaczne ze świadomością tego.